چرم دوزی چگونه انجام می شود؟

وقتی بافت فرش کاملا به پایان برسد باید حاشیه فرش را کاملا به شکل خاصی دور چین کرد. این کار به وسیله چرم دورزی انجام می شود.حتما این سوال برای شما پیش می آید که چرا و چگونه فرش ها چرم دوزی می باشند و یا برای چه نوع فرش هایی انجام می شود.

وقتی بافت فرش کاملا به پایان برسد باید حاشیه فرش را کاملا به شکل خاصی دور چین کرد. این کار به وسیله چرم دورزی انجام می شود.حتما این سوال برای شما پیش می آید که چرا و چگونه فرش ها چرم دوزی می باشند و یا برای چه نوع فرش هایی انجام می شود. دور چین کردن فرش با استفاده از چرم دوزی باعث می شود قالی شما نه دچار ساییدگی شود و نه پاره شود، این کار برای فرش های قیمتی ونفیس اهمیت بیشتری دارد و از فرسوده شدن انها جلوگیری می کند.

چرم دوزی باعث می شود که فرش ها شکل زیبایی به خود بگیرد، باید بدانی که چرم دوزی فرش دارای مزیت های حفاظتی زیادی برای یک فرش است و حتی باعث می شود قالی شما به شکل محکمی بر روی زمین نگه داشته شود و از روی موکت و یا سرامیک یا پارکت لیز نخورد.

این کار دارای هزینه کمی است و اما دوام سالانه آنها را برای شما تضمین می کند. اگر فرش شما دارای عیب خاصی باشد چرم دوزی می تواند این عیب را بپوشاند. این کار بر روی طول و عرض فرش انجام می شود و دوخت چرم از پشت فرش انجام شده و خطوط آن به شکلی موازی است.

از خدمات قالیشویی گل ابریشم چرم دوزی است:

قالیشویی گل ابریشم در کار چرم دوزی بسیار حرفه ای است. حرفه ای های این کار در قالیشویی گل ابریشم می گویند برای بهتر ثابت ماندن چرم بر روی قالی باید با چکش آن را بکوبید، این کار باعث می شود چرم پهن شده و ظاهر چرم بسیار زیباتر نشان داده شود. در قالیشویی گل ابریشم بهترین نوع چرم مورد استفاده قرار می گیرد، فرش های خود را به قالیشویی گل ابریشم بسپارید در هر نقطه ای از تهران که زندگی می کنید کار چرم دوزی و خدمات قالیشویی گل ابریشم و ترمیم بافت و لکه برداری انجام می شود. قالیشویی گل ابریشم به صورت تخصصی و با ارائه کارهای خود به شما و نمایش نمونه های مختلف چرم دوزی اقدام به این کار کرده و فرش شما با کیفیت عالی ترمیم می کند و هنر دست این چرم دوزان را مشاهده خواهید کرد.

چرم دوزی در اطراف فرش انجام می شود

چرم دوزی فرش در کناره های فرش انجام می گیرد و این کار برای جلوگیری کردن از لوله شدن فرش و یا اینکه سر نخوردن بر روی سطوح مختلف انجام می شود علاوه بر اینکه زیبایی خاصی را به قالی شما می دهد. مخصوصا اگر قالی قیمتی و قدیمی باشد. برای انجام این کار چرم دوزان قالی از نخ های چرم دوزی و سوزن ها و چرم های مرغوبی استفاده می شود.

کار چرم دوزی چگونه انجام می شود؟

– باید بدانید که این کار با نخ و سوزن انجام شده

– سپس از طول فرش استفاده کرده و بعد عرض فرش

– از پشت فرش دوخته می شود

– دوخت به صورت زیگزاگ انجام می شود

– تنها کناره های فرش را درگیر می کند

کار چرم دوزی کاری است هنری که علاوه بر اینکه از فرش محافظت می کند باعث می شود جلوه خاصی به فرش می دهد.

خدمات قالی شویی گل ابریشم در غرب تهران:

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران ارائه دهنده خدمات شستشو و انواع ترمیم و پارگی فرش و هم چنین رفوگری و رفع سوختگی ، ریشه زنی رنگبرداری و لکه برداری و شیرازه دوزی است. شستشوی تخصصی و تضمینی انواع فرش های ماشینی و فانتزی ، فرش های دستباف و اعلا همانند فرش های ابریشمی و کرک دارد از خدماتی است که این قالیشویی انجام می دهد. کار چرم دوزی را به نحو احسنت برای شما انجام می دهد. این قالیشویی دارای خشک شویی و شستن انواع مبلمان است و از شامپوهای خارجی برای اینکار استفاده می کند. مبل های چرم و راحتی و استیل و موکت ها براحتی در این قالیشویی شسته می شوند، این قالیشویی مجهز به آبگیر لوله ای بدون چروک و لک و دارای کادر تخصصی و تجهیزات مدرن است و دارای دستگاه های مکانیزه برای شستشو است. داشتن کادری مجرب برای هر نوع قالیشویی به عنوان یک تیم حرفه ای محسوب می شود و قالیشویی گل ابریشم دارای بهترین کادر اجرایی است که همیشه با همدیگر هماهنگ هستند. این قالیشویی عضو رسمی اتحادیه قالیشویان بوده و دارای مجوز از این اتحادیه است.

در صورت مراجعه به سایت ما میزان رضایت مشتری را می توانید مشاهده کنید، شستشوی حرفه ای را می توانید در این قالیشویی که دارای شعبه های زیادی است مشاهده کنید. کار چرم دوزی در این قالیشویی به حرفه ای ها سپرده می شود و از چرمی مرغوب برای کار استفاده شده و دوخت ها به شکل منظمی زده می شود. این قالیشویی در غرب تهران شعبه دارد و افراد این مناطق می توانند به راحتی از تمامی خدمات قالیشویی گل ابریشم استفاده کنند. یا یک تماس می توانید بهترین خدمات قالیشویی را دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای سفارش همین حالا کلیک کنید 021-8694 سفارش آنلاین